mikro kapsül kaynak saç

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nedir?

Mikro Kapsül Saç Kaynak Tekniği Sach ® Saç Kaynak Merkezine Özel Bir Mikro Kaynak Saç Uygulamasıdır.  Mikro kapsül Saç Kaynak uygulaması yaptığını söyleyerek, mikro saç kaynak ile alakası olmayan ve profesyonel bir saç kaynak merkezi olarak kesinlikle onaylamadığımız saç kaynak yöntemleri saçlarınıza zarar vermektedir.

Mikro saç kaynak çeşitleri içerisinde en esnek kullanıma sahip harika bir kaynak yöntemidir. Mikro kapsül uygulaması uzun saçları kullanırken kendinizi rahat his etmeniz, her an saçlarımın dipleri gözükecek mi kaygısı olmadan en önemlisi saçlarınızdan kaynakların çıkarılma zamanı geldiğinde saçlarınıza zarar verecek kaygısı olmadan kullanmanız çok önemli.

Sach ® saç kaynak merkezi olarak mikro kapsül saç kaynak işlemi ile saçlarınızın uzama hızına bağlı olarak 4 ay ila 7 ay arasında diğer saç kaynak yöntemlerinden çok daha ince tutamlar halinde (kürdan inceliğinde) neredeyse saçlarınızın arasında hiç belli olmayan mikro kapsül saç kaynaklar ile size konforlu ve sağlıklı kaynak saçlar uygulamaktayız.

Dünya üzerinde eşine ve benzerine az rastlanır bir kaynak saç işçiliği ile bütün saç kaynakları içerisinde en iyi saç kaynak yöntemidir.  Mikro kapsül saç kaynak kullanımı esnasında saçlarınızda kesinlikle dışarıdan belli olmaz.  Uygulamış olduğumuz eşsiz teknolojiye sahip mikro kapsül saç kaynak yöntemi taklit edilemeyecek kadar ustalık gerektiren bir kaynak saç uygulamasıdır.

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Yapılır Video İzle.

Mikro Kapsül Kaynak Saçın Diğer Kaynak Yöntemlerinden Farkları Şunlardır.

 • Saçlarınızın arasına açık ince tutamlar ile takıldığı için dışarıdan kesinlikle belli olmaz ve klasik kaynak saçlar gibi tutamlar ayrık durmaz. Saçlarınızın arasında takılan kaynak saçlar homojen bir şekilde dağılır.

 • Takılan kaynak saçlar saçlarınıza fön çektirirken, tararken yada boya gibi kimyasal işlemler yapılırken dökülerek azalmaz.

 • Başınızı yastığa koyduğunuzda başınızda sert metal boncuklar gibi batmaz.

 • Her türlü saç yapısı ile tamamı ile uyumlu ve konforlu kullanımı.

 • Son teknoloji ile üretilmiş olan şeffaf  kapsülleri ile uygulanmasından dolayı saçlarınız ile kaynak yapılan bölüm aynı renk olur. Ek yerleri kesinlikle fark edilmez.

 • Mikro Kapsül Saç Kaynak saçlarınızın diplerinden itibaren fırçalanabilir ve istediğiniz gibi fön, maşa, saç boyası gibi uygulamaları sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Deniz, havuz, güneş gibi tuzlu su, klorlu su ve güneş ışınları, solaryum gibi sosyal etkinliklerinizde saçlarınıza her hangi bir zarar vermez.

 • Deniz, havuz sonrası saçlarınızı tatlı su ile durulamanız tavsiye edilir.

 • Hatalı kuaför işlemlerinden kaynaklanan hasarlı saçlarınıza mikro kapsül saç kaynak tekniği ile sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır.

 • Saçlarınız ne renk olursa olsun istediğini saç rengini mikro kapsül saç kaynak ile elde edebilirsiniz, mikro kaynak saç yöntemi ile saçınızın aralarında röfle, balya ve ışıltılar ilave edilerek saçlarınız yıpranmadan doğal saçlarınızın arasına estetik renklendirme yaptırabilirsiniz.

 • Mikro Kapsül Saç Kaynak Kullanımı Sonunda Saçların Çıkarılması Çok Kolay.

 • Mikro kaynak saç kullanım süresi 4 ay 7 ay sonrasında saçlarınızdan çıkarılırken çok özel solüsyonu ile saçlarınıza zarar vermeden rahatlıkla çıkarılmaktadır.