Ultra Uçlu Kaynak Saç Nedir?

Ultra Uçlu Kaynak Saç diğer boncuk kaynak yönteminden daha uzun süre kullanabileceğiniz, takılan kaynak saçların uçlarındaki keratinli bölümün kısa sürede boya, fön, havuz ve deniz gibi yıpratıcı koşullarda uzun süre formunu koruyarak kullanabileceğiniz tek kaynak saç sistemidir.
Ultra Uçlu Kaynak diğer boncuk kaynak sistemlerine içinde en uzun süre kullanımı ile Türkiye deki Kaynak Saç sistemleri arasında hızla popüler olan bir saç kaynağı yöntemidir.
Ultra Uçlu Kaynak Saç doğal saçlarınıza zarar vermeksizin saçlarınıza istediğiniz uzunluk ve hacmi kazandırarak saçlarınızın aralarında balyaj, röfle ve renk yansımaları katarak orijinal saçlarınıza zarar vermeden farklı imajlar elde etmenize de yardımcı olacaktır.

Ultra-Uçlu-Kaynak-Saç

Ultra Uçlu Kaynak Saç uygulamalarında saçınıza uygun her renk 100% Doğal AAAAA Grade Remy Gerçek Ham Saç ile hazırlanmış saçlar ile garantili bir şekilde yapılmaktadır..

Neden Ultra Uçlu Kaynak Saç Tercih Etmelisiniz ? Uzmanımız Murat Kolukırık Açıklıyor.

Ultra Uçlu Kaynak Saç Uçları Hiç Bir Şekilde Kuaför İşlemleri Boya, Röfle, Balyaj, Perma, Açma Boya, Fön, Maşa, Deniz ve Havuz gibi yıpratıcı etkenlerden etkilenmez.

  1. Ultra Uçlu Kaynak Tekrar Tekrar Saçınıza Takılarak En Az 12 Aya Kadar Kullanılabilir.
  2. Ultra Uçlu Kaynak Saç Tutamları Daima Tutamlardaki Yoğunluğunu Korurlar.
  3. Kaynak Saç Yaptırırken Her Uygulamada Ekstradan Kaynak Saç Satın Almanıza Gerek Yoktur! (Klasik Boncuk Kaynak Saç Her Uygulamada Yoğunluğunu Kaybeder ve İlave Saç Satın Almanız Gerekir. Ancak Ultra Uçlu Kaynak Ürünlerinde Buna İhtiyac Yoktur! )
  4. Ultra Uçlu Kaynak Saç kendi saçınızda hiç fark edilmezler.
  5. Ultra Uçlu Kaynak Saç en Gür Saçlarda Bile 1,5 Saat Gibi Kısa bir Sürede Uygulanabilmektedir.

Saç Kaynak Uzmanımız Murat Kolukırık Tarfaından Yapılmış olan Kaynak Saçlar İçin Resmi Web sitemizden http://www.sackaynak.com.tr/ Saç Kaynak Öncesi & Sonrası Fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Saç Kaynakları Hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bölümünden saç kaynak uzmanı Murat Kolukırık ile iletişime geçebilir saçlarınız için en iyi saç kaynak yöntemi hangisi