Kaynak Saç

Kaynak Saç kullananların genel özelliği sürekli saç rengi değiştirmekten, oryal ile saç açma boya ya da hatalı işlemlerden dolayı saçları yanan ve kestirmek zorunda kalan kişilerin uzun saçlara yeniden sahip olmak istediğinde başvurduğu bir yöntemdir.
Kaynak saç bazen saçları çok ince telli ve zayıf olan kişilerin saçlarını daha hacimli gösterebilmek ve daha uzun olmasını sağlama amacı ile de tercih etmiş pratik çözümü kaynak saç yöntemi ile kısa sürede uzun ve hacimli saçlara sahip olmasıdır.

Saçları uzatmanın yani kaynak saç uygulamanın birbirinden faklı yöntemleri mevcuttur, saç kaynakları hakkındaki makalemizi okumanızı tavsiye ederim. Kaynak saç haricinde diğer saç uzatma yöntemleri peruk, postiş ve çıt çıt saç yöntemidir. Elbette bu yöntemler saç kaynak gibi pratik kullanışlı olmayabilir.
Genelde kaynak saç kullanıcıları Google üzerinde arama yaparken saç kaynak diye arama yaptığında karşınıza bir çok web sitesi çıkmaktadır. Bu web sitelerinde birbirinden faklı kaynak saç fiyatları ve kaynak saç ile ilgili bilgiler verilmektedir. Bizim özerimiz alacağınız bilgi ve fiyatlar kafa karıştırmadan en doğru kaynaktan Türkiye’nin resmi saç kaynak http://www.sackaynak.com.tr/ sitesinden en doğru bilgi ve fiyatları almanız.

KAYNAK SAÇ FİYATLARI ARAŞTIRIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN ŞEY SAÇINIZA KAÇ ADET KAYNAK SAÇ TAKILDIĞI DEĞİL, KAÇ GRAM KAYNAK SAÇ TAKILDIĞIDIR.

Kaynak saç fiyatları ile ilgili birbirinden çok farklı ve ucuz fiyatlar bulabilmeniz mümkün. Fakat dikkat etmeniz geren asıl nokta saç kaynak işlemi sonunda her bir tutamdaki gramaj ideal olarak 0,7 gram olması gerekirken; daha düşük gramajlarda 0,4 – 0,5 gram kaynak saçlar ile 100 gr saçtan 200-230 adet kaynak çıkmakta olup bu tamamen sizleri yanıltma amaçlıdır.

Sach Saç Kaynak Merkezimizde 140 gram ham saç içinden firesi alınarak 100 gram net saç hazırlanarak ideal saç dolgunluğunda saçlarınıza takılmaktadır. Böylece saçınızda doğru gramajda ve dolgun kaynak saçlar takılarak lüzumsuz yere ince ve zayıf saçlar takılarak size fazla saç takıldı denilmez.
Saç Kaynağı yaptırmaya karar verdiğinizde saçlarınız uzmanımız Murat Kolukırık tarafından incelenir ve saçınıza uygun kaynak yöntemi belirlerken saçlarınıza uygun sistemler bir kaç adet takılarak kaynak saçın saçınızda nasıl duracağı önceden gösterilir.
Yapılan kaynak saç içinize sindiği takdirde saçınızın yapısına en uygun saç rengi, dokusu seçilmektedir. Saç Kaynak yapılacak olan saçlar kıvırcık yapıya sahip ise kıvırcık, düz ipeksi ise düz, dalgalı ide dalgalı, kalın telli ise kalın telli, ince telli saç ise ince telli saçlar kullanılarak saçınıza en uygun saçı seçerek kullanırız. Saç Kaynağında İşçilik kalitesi son derece önemli olup saçınızın kesim modeliyle uyumlu olmak zorundadır.
Sach ® Saç Kaynak Merkezi olarak olarak konusunda son derece uzman ekibimiz saçınızın ücretsiz analizini yaparak saçınıza en uygun yöntem ile kaynak saç ürünlerini ustalıkla uygulamaktadır. Sach ® Saç Kaynak Merkezimizde sentetik saç, sentetik karışımlı saçlar, Çin, Hindistan menşei hazır saçlar kullanılmamaktadır. %100 Doğal insan saçı kaynak saç kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın