Mikro Saç Kaynak Detaylar

mikro saç kaynağıYeni ve son sistem olduğu için Mikro Saç kaynak hakkında çok merak edilen sorular var.

  • Mikro Saç Kaynak Nasıl yapılır
  • Ne kadar süre kullanılır
  • Uygulama süresi nedir
  • Dikkat edilmesi gerekenler var mı
  • Saçların kullanımı rahat mı
  • Saç kaynakları çıkarılırken nasıl çıkarılır

Genelde en çok sorulan sorular bunlar . Biz de bunu bildiğimiz için ; Mikro saç kaynağı 2 .kez kullanan müşterimize  bunları sorduk ve tüm samimiyetiyle cevaplamasını istedik.

Mikro Saç kaynak Sisteminden memnun musunuz ?
Angelica ( 40 yaş ): Evet , çok memnunum . Her şeyden önce kullanımı rahat . 20 yaşımdan beri saçlarım zayıf ve ince telli olduğu için saç kaynağı kullanıyorum. Sürekli olarak boncuk kaynak , keratin kaynak uygulamaları yaptırdım ve artık görüntüsünden dolayı çok sıkıldım. Ama bu mikro kaynağı yaptırınca aradaki farkı gördüm ve artık içim daha rahat.

Uygulama süresi nedir ?
mikro saç kaynaklarıAngelica  :Benim saçım zayıf olduğu için 100 gr yeterli oluyor .Saç kaynak uzmanı Murat Kolukırık uygulamayı 3 saatte tamamlıyor.

kaynak saçKullanım süresi ?
Angelica  : Kullanım süresi normalde 3 ay ile 6 arasında değişiyormuş . Ama ben biraz titizim bu konularda ilk kaynağımı 3 buçuk ay kullandım bunu da en fazla 3 ay kadar kullanırım.

Dikkat Ettiğiniz bir şey var mı ?
Angelica  :Ekstra dikkat ettiğim bir şey yok . Bakım vs kullanmıyorum.
Sadece gece yatarken saçlarımı örüp bu şekilde yatıyorum . Çünkü uzun saçlar normalde de çok karışır birbirine bu yüzden saçınızı toplayıp yatarsanız karışma olmaz. 3 ayın sonunda da rahat rahat saçlarını çıkarabilirsiniz.

Çıkarma işlemi nasıl oluyor.

Angelica  : Mikro Saç kaynak özel solüsyonu ile kolay bir şekilde çıkarılıyor.
Son olarak tavsiyem ;
Eğer mikro saç kaynağı yaptırmayı düşünüyorsanız korkmayın . Önemli olan doğru yerde yani doğru saç kaynak merkezinde olmaz.

Sach Saç  Kaynak Merkezi 444 3 671

 

3 Yorumlar
  1. Kaynak saç her yaşta yapılır mı

Bir cevap yazın