Mikro Kaynak Saç Öncesi ve Sonrası

Mikro Kaynak Saç Öncesi ve Sonrası

Mikro Kaynak Saç Nedir?

Mikro Saç Kaynak son sistem saç kaynağı uygulamasına verilen genel isimdir. Saç Kaynakları içinde görünmez incelikte (kürdan inceliğinde) uygulanmasından kaynaklanan mikro tabiri ince şeffaf ve saçta kesinlikle belli olmaması ille diğer kaynak saç yöntemlerinden farklı olarak öne çıkmıştır.

Peki saç uzatma yöntemleri arasında boncuk kaynak, keratin kaynak, tres saç kaynak yada diğer adıyla perde kaynak, halka kaynak gibi sistemlerden farkı nedir? Diğer saç kaynak sistemlerinden farkı saçlarınızı topladığınızda aralarından gözükmemektedir ve saçlarınızda kaynak olduğu belli olmamaktadır.
Yukarıda bahsettiğimi gibi Mikro Saç Kaynak genel bir isimdir demiştik! Bu genel kaynak saç uygulamasını inceleyecek olursak birbirinden farklı yöntemler ile mikro saç kaynak uygulamalarının yapıldığını göreceğiz.
Mikro kaynak saç yöntemlerinin hepsi saça birbirinden farklı özelliklere sahip medikal ( insan sağlığına ve saça zararı olmayan) yapıştırıcılar ile saça kaynak yapılmaktadır.

Saçların Ön Kısımlarına Dahi Yapıldığında Belli Olmayan Tek Saç Kaynak Sistemi Orjinal Mikro Kaynak Saç Yöntemidir.

Mikro Kaynak Saç Çeşitleri

Saçlarınızı uzatmak istiyorsunuz fakat uzatamıyorsanız ve saçlarınıza en sağlıklı ve saçlarınızda kaynak olduğu belli olmayan bir sistem arıyorsanız mikro kaynak saç tam sizin için ideal bir yöntemdir. Mikro kaynak saç yöntemini ilk kez Türkiye’ye getirerek en doğru şekilde uygulayan ve mikro kaynak saç eğitimi veren uzmanı MURAT KOLUKIRIK sizlere sadece saç kaynak uygulamaları yapmış olduğu merkezde 100% doğal ham saçlardan 1. Sınıf işçilikle sizlere uzun, sağlıklı ve gür saçlar vadeder.

Mikro Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık tarafından yapılmışl olan hairka saç kaynaklarını incelemek için google görsellerde Mikro Kaynak Saç Murat Kolukırık diye aramanız yeterli. Uzmanımızın yapmış olduğu mikro kaynak saçlar sizlere doğru saç kaynak merkezi seçiminde yardımcı olacaktır.

Ayrıca Doğru Uygulanmış Olan Mikro Kaynak Saç Nasıl Anlaşılır? Bununla ilgili size bir kaç ip uçu vereceğim.

Video İzle

Mikro Kaynak Saç Modellerimizden Bazıları.

 

Mikro Kaynak Saç Öncesi ve Sonrası

Mikro Kaynak Saç Öncesi ve Sonrası