Boncuk Kaynak Saç Nedir ?

Boncuk kaynak saç uzatma sistemleri içerisinde çabuk ve kolay uygulanabilir, saçtan bir o kadarda kolay çıkarılabilir olduğundan en çok tercih edilen saç kaynak yöntemlerinden birisidir.

Boncuk kaynak saç uygulama yapılacak saçın gürlüğüne göre normal bir saça 150 adet, ortalama gürlükteki bir saça 200 adet Gür bir saça ise 250 adet ve daha fala takılabilmektedir. Elbette takılacak olan boncuk kaynak saç tutamlarının her birisinin dolgunluğu ve gramajı çok önemli.

İdeal bir boncuk kaynak saç 60- 65 cm uzunluk için 0,70 gram olması idealdir. Fakat daha uzun boncuk kaynak saçlarda 1 gram olabilmektedir. 150 adet boncuk kaynak saç uygulamasın ortalama takma süresi 1,5 saat sürmektedir.

Saçlarınıza takılacak boncuk kaynak saç miktarı ne olursa olsun öncelikle saçlarınızın dokusu ile aynı özelliklerde saçların takılması önemlidir. Boncuk saç kaynak uygulaması içi silikonlu mikro halkalar ile uygulanmalıdır.
İçi silikonlu halkalar ile yapılan kaynak uygulamaları saçlarınızı ezerek yıpratacaktır.

Boncuk Kaynak Saç

Boncuk Kaynak Saç

Saçlarınızda kullanılacak olan saçların doğal insan saçı olaması ve bu saçın kalitesini AAAAA Grade Remy yani 1. Kalite ham saç ile imal edilmiş olması saç kaynaklarınızın üzerine her türlü saç boyası, maşa, fön gibi kuaförlük işlemlerine uzunca bir süre dayanmasını sağlayacaktır.

Saçlarınıza sorunsuz ve kalite boncuk kaynak saç yaptırmak istiyorsanız Sach ® saç kaynak merkezi uzmanı Murat Kolukırık tarafından sorunsuz ve garantili boncuk saç kaynak  yaptırabilirsiniz.

Boncuk saç kaynağı uygulamaları ile saçlarınıza kimyasal işlem yapmadan yüzünüze gidebilecek renk seçimi ile röfle, balyaj ve renklendirme işlemi yapabilirsiniz.

Açık-Kumral-Boncuk-Saç-Kaynak

Boncuk Kaynak

Boncuk Kaynak Saç Kullanımı Nasıl Olmalı?

Uzun saçları kullanım esnasında en dikkat edilmesi geren şey saçlarınız yıkarken ve kuruturken saçlarınızı karıştırmadan ve dolaştırmadan nazik bir şekilde yıkamak.  Normalde başınızı aşşağıya doğru eğerek saçlarınızı  yıkıyorsanız bunu sakın kaynak saçları kullanırken yapmayın. Başınız dik bir şekilde çitilemeden yumuşak bir şampuan ile yıkayınız.

Kurutma esnasında yine fön makinesini saçınıza yatay yada yukarıdan aşşağıya doğru tutarak kurutunuz. Aşşağıdan yukarıya doğru kurutursanız saçlar birbirine karışabilir.

Boncuk Kaynak Saç Fiyatları ve diğer mikro kaynak saç uygulama ücretleri için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.