mikro-kaynak-mi-boncuk-kaynak-mi
mikro-kaynak-mi-boncuk-kaynak-mi

Herkese Merhabalar;

Eskiden saç kaynağı denildiğinde ilk akla gelen saç kaynak yöntemi olan boncuk kaynak , yerini neredeyse tamamen mikro kaynak sistemine bırakmış durumda. Mikro saç kaynak sisteminin ülkemizde öncülerinden olmakla gurur duyuyoruz. Çünkü bu saç kaynak sistemi boncuk kaynağa göre hiç görünmez ve çok konforlu bir kullanım sağlar. Gece uyurken boncuk kaynak gibi kafanıza batma yapmaz. Tabi ki bizim gibi saç kaynak eğitimi almış uzmanlar tarafından uygulandığı taktirde bu avantajlara sahip olacaksınız. Aksi taktirde hem mikro kaynağın görünmez özelliğini kullanamazsınız hem de saçlarınıza zarar vermiş olursunuz. Siz en iyisi mi herhangi bir kuaföre değil de iyi bir saç kaynak uzmanına uygulamanızı yaptırın.
Mikro kaynak da diğer saç kaynak yöntemlerimiz gibi İstanbul’daki saç kaynak merkezimizde yani SACH ‘da uzman atölye ekibimiz tarafından imalatı yapılır ve uzman saç kaynak uygulama ekibimiz tarafından da saçlarınıza adapte edilir. Size sadece gelip onlarca model ve rengin arasından en uygun olanı bulup uygulamayı bitirdikten sonra hava atmak kalıyor.

Öncelikle geldiğinizde saç kaynak ekibimizle saçınıza hangi kaynak tipi uygun olur ona karar vereceğiz.

Her tipte saç kaynak sistemi merkezimizde mevcut bunları sıralamak gerekirse;

  • Mikro Kaynak
  • Nano Kaynak
  • Medikal Saç Kaynak
  • Tres Saç Kaynak
  • Boncuk Kaynak
  • Keratin Kaynak
  • Mikro Bant Kaynak
  • Kelebek Bant Kaynak

Bunca sistem arasından en uygun olanı seçtikten ve saçlarınıza en çok yakışacak/uyum sağlayacak renge de karar verdikten sonra uygulamamıza başlıyoruz.

mikro-kaynak-mi-boncuk-kaynak-mi
mikro-kaynak-mi-boncuk-kaynak-mi

Saçlarım kısa ve seyrek bana saç kaynak olur mu?

Saçlarım çok kısa erkek saçı gibi saç kaynak yapılır mı?

Gibi sorun ve sorularınız varsa iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve whatsapp üzerinden fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz. Yok ben yüz yüze görüşmekten yanayım diyorsanız yazılı adresimizi ziyaret edebilirsiniz sizinle tanışmaktan memnuniyet duyarız.

SACH SAÇ KAYNAK MERKEZİ İSTANBUL

Bir cevap yazın