Extend Magic Mikro Saç Kaynak Nedir?

Extend Magic Mikro Saç Kaynak nano teknoloji ile saçlarda görünmez saç kaynak uygulamanıza yardımcı olan son teknolojisi kaynak saç teknolojisidir.

Dünyadaki en son sitem saç kaynakları içinde Hollywood yıldızlarının tercih etmiş olduğu en iyi saç kaynak teknolojisi nano saç kaynak Extend Magic Mikro Kaynak Saç seti içerisinde barındırır.

Extend Magic Mikro Saç Kaynak teknolojisi ilave saçları orijinal saçlarınıza yapıştırmayı daha güvenli ve güçlü bir şekilde yapmaya olanak tanır. Extend Magic ile uygulanmış olan mikro kaynak saçlar normal saç kaynaklarından çok daha dayanıklı ve saçlarda görünmez kaynak saç teknolojisi ile çok ince ve estetik uygulamalar yapmaya olanak tanır.

Extend Magic Mikro Kaynak Saç seti içerisinde bulunan Nano Saç Kaynak uygulaması saçları çok seyrek ve çok kısa olan kişilerde Extend Magic Mikro Kaynak Saç makinesi ile uygulama yapmaya olanak vermeyen durumlarda çok ince uç yapısı sayesinde kullanılmaktadır.

Mikro Kaynakla Bağdaşan Noktalar?

Extend Magic Mikro Kaynak Saç uygulaması her saç tutamının milimetre ile ölçülebilecek incelikte (kürdan) inceliğinde saç tutamları ile saçlarınıza kaynak yapılmaktadır. Uygulanan mikro kaynak saçların kullanım süresi 4 ay ila 7 ay arasında saçlarınızın uzama hızına bağlı olarak kalmaktadır. Kullanım süresi sonunda saçlarınızdan özel Extend Magic Sökücü yağ ile saçlarınızdan güven içerisinde çıkarılmaktadır.

Extend Magic mikro kaynak saçın diğer saç kaynak yöntemlerinden farkı saçlarda çok ince ve şeffaf nano teknolojisi yapıştırıcısı ile saçlarınızda belli olmadan rahat bir şekilde kaynaklarınızı kullanmanızdır. Türkiyeye Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık tarafından getirilmiş olan son teknoloji saç kaynak extend magic ne yazıkki bazı kuaför salonlarında yurtdışından internet üzerinden sipariş verilerek bu rürünün eğitimleri alınmadan hatalı bir şekilde uygulanmaktadır. En iyi tekonoloji dahi olsa doğru uygulanmadığı takdirde saçlarda doğru sonuçlar alamayabilirsiniz. Bu yüzden  Extend Magic Mikro Saç kyanak uygulamasını profesyonel saç kaynak merkezlerinde yetkili kişiler tarafından yapılmasına dikkat edilmesi gerekir.

Extend Magic Mikro Saç Kaynak Fiyatları İçin Sayfamıza Göz Atın.

Extend Magic İngilizce Web Sitesi

Extend Magic Mikro Saç Kaynak

Extend Magic Mikro Saç Kaynak Seti