Mikro Saç Kaynak Eğitimi

Son zamanlarda yaşadığımız sorunlar üzerine Saç Kaynak Kursları düzenlemeye karar verdik.

En basit sistem olan boncuk kaynak bile doğru  yapılmadığı takdirde saça yani insan sağlığına aşırı derecede zarar vermektedir. Bunun haricinde biraz riskli bir uygulama olan Keratin kaynak ve Son sitem Mikro Saç kaynak teknikleri daha fazla bilgi ve pratik gerektiren uygulamalardır.

Mikro Saç Kaynak Özellikle Ankara da ve İzmir de yapılan yanlış /hatalı Mikro Saç kaynak uygulamaları yüzünden bu yazın bir çok çıkarma işlemi yaptık.
Silikonla yapılan işlemlere bu da Mikro Saç Kaynak denilerek müşterileri mağdur eden kuaförlerin yanı sıra gerçekten bu işi öğrenmek isteyen , saç kaynağı yapmak isteyen meslektaşlarımız için Kurslar düzenliyoruz.

Saç Kaynak Eğitimi Program

Gerçek saçGerçek Saç ve Yapısı
Piyasada bulunan Saç Türleri
Saç Kaynak Türleri

Mikro Bant Saç Kaynak

Kelebek Bant Saç Kaynak
Boncuk Saç Kaynak
Keratin Saç Kaynak
Mikro Saç Kaynak
Saç Kaynak Uygulamaları ( Model üzerinde )
Saç Kaynak sonrası adaptasyon Kesimi

Bu dönemin en hit saç kaynak yöntemi olan mikro bant saç kaynak , hem siz değerli müşterilerimizin uygulama esnasında en az vaktini alan hem de çıkartma işlemi yapılırken çok kısa süren bir saç kaynak yöntemidir. Ortalama 1 saat gibi kısa sürede çıkarılıp takılmasının yanı sıra asla saça zarar vermeyen saç kaynak yöntemidir. Çünkü saçlarınıza adamte edilirken ısı işlemi uygulmak yerine sadece yapıştırılıyor. Saç kaynakları arasında sizlere en çok tavsiye ettiğimiz yöntem mikro bant kaynak. Tabiki mikro saç kaynağı ve nano kaynağı da unutmadan değinelim. Bu saç kaynak yöntemlerini sizin dışınızda kimse bilmeyecek adeta görünmez yöntemler olarak düşünülebilir. Bu kaynak yöntemleri ve diğer tüm saç ürünlerini kendi atolyemizde uzmanlarımız hazırlamaktadır. Üretim yerimiz ve show room’umuz İstanbuldaki saç kaynak merkezleri ‘nin iddalı olanlarının en başlarında yer almaktadır. Markamız SACH ® siz değerli müşterilerimize güvenli alış veriş sunuyor.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle…

Detaylar için 444 3 671

Daha önceki eğitimlerimizden Görüntüler
Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır Video İzle