Saç Kaynakları

Saç Kaynakları

En İyi Saç Kaynakları Hangisi? ve Hangi Kaynak Saç Yöntemi Hangi Saça Daha Uygun?

Saç Kaynakları modern Dünya kadınının imdadına yetişen teknoloji harikası saç uzatma yöntemlerinin genel adı. Saç kaynakları saçlarınızı uzatma ve dolgunlaştırma amaçlı kullanımı ile saçları zayıf olan kişilerin saçlarınız daha dolgun ve gür gösterebilmek amacı ile tercih edebilmektedir.

Saç kaynakları tercih edilirken saçlarınızın yapışana uygun saç kaynağı yöntemi uygulanması doğru bir yöntemdir. Nasıl mı? Saç kaynak uzmanımız Murat Kolukırık sizler için hemen cevaplıyor.

Saçlarının hacimsizliğinden şikayetçi olan ince telli ve çok zayıf saçlara sahip olan kişilerin ortak hayali dolgun, gür ve uzun dalgalı saçlara sahip olmaktır. Bu hayalinizi gerçekleştirebilmek için Mikro Kaynak Saç yöntemleri sizin için ideal yöntemlerden birisidir.

Saç kaynakları arasında mikro sistemi seçmemizin sebebi, ince telli saçlar arasında boncuk veya benzeri metal halkalar saçınız için ağır gelecektir ve saçlarınıza zarar verecektir. Oysaki çok ince mikro ölçülerde yapılmakta olan mikro sistem saç kaynakları saçınızda hiç bir şekilde dışarıdan bakıldığında belli olmayacak ve saçlarınızı konforlu ve sağlıklı bir şekilde uzunca süre 4- ay ila 7 arasında saçlarınızın uzama hızına bağlı kullanabilirsiniz. Mikro saç kaynakları içinde 6 ila 8 hafta süre kullanıma sahip tek kaynak yöntemi ise mikro bant saç kaynak yöntemidir.

Saç kaynakları uygulaması esnasında özellikle çok ince telli saçlarda sadece hacim elde etmek istiyorsanız size tavsiyem mikro bant saç kaynak yöntemini tercih etmeniz. Mikro bant saç kaynakları özellikle seçmemizin sebebi saçlarınızda 6 – 8 hafta sonra saçlarınızdan kolaylıkla özel kaynak sökücü solüsyon yardımı ile kolayca zarar vermeden çıkarılabilmesidir.

SAÇ KAYNAKLARI VE ÇEŞİTLERİ AŞŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Saçlarınıza en uygun saç kaynakları hangisi diye merak ediyorsanız saç kaynak uzmanımız Murat Kolukırık tan randevu alarak saçlarınız için en uygun yöntemin hangisi olduğuna dair bilgi alabilirsiniz.