bant-kaynak-önce-sonra
bant kaynak önce-sonra

Bant Kaynak

Son zamanlarda farklı alternatifler de sunmak adına dünyada trend olan Bant Kaynak uygulamalarına ve Üretimine yoğunlaştık. Sach AŞ olarak ham saç satışı , kaynak uygulamalarının tamamını , peruk dikimini , çıt çıt saç dikimini ve bütün bu saçların boyama işlemlerini yapıyoruz . Bir de bunu takiben uzun zamandır bant saç kaynak üretimi yapıyoruz .
Bu anlamda 2022 yılında yeni renklerimizin tanıtımını iki model üzerinde bant kaynağı uygulamaları ile yaptık. Aşağıda paylaşıyır olacağımız fotoğraf ve videolardan da göreceğiniz üzerine değişimler çok iyi . Özellikle bant kaynağı yaptırma fikri varsa aklınızda mutlaka bu videoları izlemenizi tavsiye ediyoruz .

Peki bant kaynak nedir ? Kelebek bant kaynağı ile arasındaki farklılıklar Nelerdir ?

Bant Kaynak : Soğuk sistem diye geçen bu uygulama özellikle orta doğuda ve Avrupa da çok trend. Herhangi bir ısı uygulanmadan saça yapıştırılarak takılıyor ve uygulama çok kısa sürdüğü için de bir çok ünlü oyuncu tarafından da tercih ediliyor .
Yine Avrupalı ve arap kuaförler tarafından da çok seviliyor ve yine gündemde . instagram üzerinden de bant kaynak , tape in hair , tape in hair extensions diye arama yaptığınız zaman da bir çok videoya denk geleceksiniz .
Kelebek bant saç kaynak ise de normal bantların yarı ebadında olup saçın sağ ve sol bölümleri için , kişi saçı topladığında görünmesin belli olmasında diye takılır . Özellikle ikinci modelimiz olan Kıvırcık ve koyu renk saçta da göreceğiniz gibi çok kısa saçlarda bile uygulama kolaylığı sağlıyor ve görünmüyor . Bizim de ilk defa bu kadar çok kısa saça yaptığımız bant kaynağı uygulaması olduğunu itiraf etmeliyiz .
Normalde mikro kaynak olarak yaptığımız bu işlemi bu kaynak modeli üzerinde denedik ve % 100 başarı sağladık , çok da beğenildi.

Peki Bant Kaynağı sisteminin dezavantajları Nelerdir ?

Siz değerli takipçilerimiz ve okurlarımız için açıkça belirtmek isteriz ki her uygulamanın bir avantajı ve dez avantajı vardır . Telefon görüşmelerimizde ve whatsapp danışma hattımızda da en çok gelen sorulardan biri :
Hangi saç kaynak sistemi daha iyi , saça zarar vermez ! oluyor.
Şu daha iyidir , şu daha kötüdür diye bir şey yok . Ya da aklınızda pahalı olan iyidir diye bir düşünce de olmasın lütfen.
Sizin için hangi sistem daha iyidir sorusu olmalı burada .
Sizin gündelik hayatınızda uyum sağlayacak , sizi rahatsız etmeyecek ve sizin ihtilaçlarınıza cevap verecek ve sizi mutlu edecek uygulama hangisidir.
Bunun için gideceğiniz Saç kaynak merkezi ile öncenden bunları görüşmeniz şart.

Biz şirket olarak nasıl yapıyoruz .

Öncelikle kişinin bir fotoğrafını istiyoruz . Hem saç rengini görmek adına hem de ortalama kaç gr ( kaç adet ) ürün takılacağını görmek için. Sonrasında da kişinin isteklerine uygun olan tarzı belirliyoruz .
Örneğin daha uzun süre bir kullanım istiyorsa mutlaka mikro kaynak tavsiye ediyoruz ( 3 ay ve daha fazlası ) Ama uygulamanın da bununla eş değer olarak daha uzun süreceğini belirtiyoruz .
Kullanım süresini ve uygulama süresini daha kısa tutmak isteyenler için de Bant kaynağı uygulamasını öneriyoruz ( 6 hafa / 8 hafta arası )
Takması kolay , çıkarılması inanılmaz kolay .
Daha iyi kıyaslamanız için aşağıdaki uygulamalarla sizi baş başa bırakalım.

kelebek bant kaynak – bant saç kaynak uygulaması nasıl yapılır

kısa saça kelebek bant saç kaynak uyguluması

Sosyal medya üzerinden güncel işlerimizi takip etmek isterseniz de linklerimiz aşağıda ;

İnstagram : @sackaynak
Facebook : SACH SAÇ KAYNAK MERKEZİ
Detaylı bilgi ve Randevu için : İstanbul – Florya
Whatsapp Danışma Hattımız : +905325928842

Bir cevap yazın